Program

 

« Predch. Jún 2019 Nasl. »
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
          1
2
3
4
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Čas: 10:00

vedie Eva Trúnková

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

5
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 9:00

vedie Mariss Schón

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Čas: 17:00

vedie Zuzana Duncová

6
* Zdravé chodidlo, zdravá chôdzaZdravé chodidlo, zdravá chôdza

Čas: 16:30

Workshop s Matúšom Svinčákom z Ventrocentra pohybu

7
8
9
10
11
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Čas: 10:00

vedie Eva Trúnková

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

12
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 9:00

vedie Mariss Schón

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Čas: 17:00

vedie Zuzana Duncová

13
* GalerkovoGalerkovo

Čas: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Čas: 10:00

vedú Zuzana Čižmárová a Ivana Kubáňová

14
15
16
17
* Hľadáme stratenú rozprávkuHľadáme stratenú rozprávku

Čas: 10:00


18
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Čas: 10:00

vedie Eva Trúnková

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

19
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 9:00

vedie Mariss Schón

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Čas: 17:00

vedie Zuzana Duncová

20
* ZnakujemeZnakujeme

Čas: 16:30

Workshop na tému Ako Ti mám porozumieť, keď ešte nerozprávaš? vedie Mária Škriečková

21
22
* Vodník pártyVodník párty

Čas: 15:00

14. trenčianske vodnícke stretnutie, 15:00 hod. až 18:00 hod.

23
24
25
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Čas: 10:00

vedie Eva Trúnková

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

26
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 9:00

vedie Mariss Schón

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Čas: 17:00

vedie Zuzana Duncová

27
* GalerkovoGalerkovo

Čas: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Čas: 10:00

vedú Zuzana Čižmárová a Ivana Kubáňová

28
29
30
Kľúč Kategórie
 5.ZŠ Dlhé Hony- telocvičňa
 Dlhé Hony, KC Stred
 Galéria M.A.Bazovského
 Kryowell
 MC Srdiečko, Hviezdoslavova ul
 Na inom mieste
 Špeciálna akcia
 VKMR Hasičská 1p, Juh a Družba
 VKMR pobočka Kubra

Comments are closed.