Program

 

 

 

« Prev March 2019 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
        1
2
3
4
5
* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Eva Trúnková

6
* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Body work s IvankouBody work s Ivankou

Time: 15:00

vedie Ivana Hudec Strápková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

7
8
9
10
11
12
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Eva Trúnková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katarína Matejková

13
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Katarína Školová

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Body work s IvankouBody work s Ivankou

Time: 15:00

vedie Ivana Hudec Strápková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

14
* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedú Zuzana Čižmárová a Ivana Kubáňová

* Stretnutie s psychologičkouStretnutie s psychologičkou

Time: 16:30

Budujeme odolnosť dieťaťa - vedie Mgr. Veronika Kuricová

15
16
17
18
* Hľadáme stratenú rozprávkuHľadáme stratenú rozprávku

Time: 10:00


19
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Eva Trúnková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katarína Matejková

20
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Katarína Školová

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Body work s IvankouBody work s Ivankou

Time: 15:00

vedie Ivana Hudec Strápková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

21
* Všetko o výžive detí Všetko o výžive detí

Time: 16:00

workshop s Monikou Korístekovou

22
23
* Jarno-letná burzaJarno-letná burza

Time: 8:00


24
* Jarno-letná burzaJarno-letná burza

Time: 8:00


25
26
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Emília Hromníková

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Eva Trúnková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katarína Matejková

27
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Katarína Školová

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Body work s IvankouBody work s Ivankou

Time: 15:00

vedie Ivana Hudec Strápková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

28
* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedú Zuzana Čižmárová a Ivana Kubáňová

* Burza barefoot obuviBurza barefoot obuvi

Time: 16:30


29
30
31
Category Key
 5.ZŠ Dlhé Hony- telocvičňa
 Dlhé Hony, KC Stred
 Galéria M.A.Bazovského
 Kryowell
 MC Srdiečko, Hviezdoslavova ul
 Na inom mieste
 Špeciálna akcia
 VKMR Hasičská 1p, Juh a Družba
 VKMR pobočka Kubra

Comments are closed.