Program

 

 

 

 

 

 

 

« Predch. Október 2019 Nasl. »
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
  1
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 8:30

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

2
* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Mária Raipertová

3
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 11:00

vedie Martina Raninec

4
5
6
7
8
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 8:30

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

9
* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Mária Raipertová

10
* Medzinárodný deň MCMedzinárodný deň MC

Čas: 10:00


* RiekankovoRiekankovo

Čas: 11:00

vedie Martina Raninec

* Hráme sa s farbičkou a hudbouHráme sa s farbičkou a hudbou

Čas: 16:30

vedie Mgr. Veronika Snopčoková

11
12
13
14
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Čas: 10:00

vedie Zuzana Čižmárová

15
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 8:30

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

16
* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Mária Raipertová

* Stretnutie s psychologičkouStretnutie s psychologičkou

Čas: 16:30

vedie Mgr. Veronika Kuricová

17
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 11:00

vedie Martina Raninec

* Burza barefoot obuviBurza barefoot obuvi

Čas: 16:00


18
19
20
21
* Hľadáme stratenú rozprávkuHľadáme stratenú rozprávku

Čas: 10:00


22
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 8:30

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

23
* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Mária Raipertová

24
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 11:00

vedie Martina Raninec

25
26
27
28
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Čas: 10:00

vedie Zuzana Čižmárová

29
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Čas: 8:30

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Čas: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Spievaná angličtinaSpievaná angličtina

Čas: 15:00

vedie Martina Raninec

30
* Mommies´s english clubMommies´s english club

Čas: 10:00

vedie Mária Raipertová

31
* RiekankovoRiekankovo

Čas: 11:00

vedie Martina Raninec

* Hráme sa s farbičkou a hudbouHráme sa s farbičkou a hudbou

Čas: 16:30

vedie Mgr. Veronika Snopčoková

     
Kľúč Kategórie
 5.ZŠ Dlhé Hony- telocvičňa
 Dlhé Hony, KC Stred
 Galéria M.A.Bazovského
 Kryowell
 MC Srdiečko, Hviezdoslavova ul
 Na inom mieste
 Špeciálna akcia
 VKMR Hasičská 1p, Juh a Družba
 VKMR pobočka Kubra

Comments are closed.