Burza

A máme tu pre Vás termín jarno-letnej burzy, ktorá sa  uskutoční 23. a 24. marca 2019. Kódy si aktuálne môžete žiadať v MC Srdiečko u pani Milky.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás. Ak by ste nám chceli s burzou pomôcť, ozvite sa do MC Srdiečko pani Milke Hromníkovej. Každá pomoc nás poteší.

 

Prosím, prihláste sa so svojim kódom, ktorý získate v MC Srdiečko. Ak ste boli na predchádzajúcej burze, žiadajte ten istý kód.

 

Stručný návod, ako zadávať veci na predaj na burzu:

Prihláste sa na http://burza.mcsrdiecko.sk  pomocou kódu v tvare AB-CDE

Vyplňte svoje meno, priezvisko a kontakt na vás.

Pridajte vaše veci na predaj. Ak máte kód z predchádzajúcej burzy, nájdete  v zozname uchované údaje o nepredaných veciach.

Označte každú vec prvou dvojpísmenovou časťou kódu napr. AB, poradovým číslom /vyplynie z vášho zoznamu/ a cenou, napr. AB 24 – 2 €.

Zadajte všetky veci podľa poradia do systému.

Žiadné iné tlačivá netreba vypĺňať ani nikam posielať, všetko je zadané v elektronickom systéme http://burza.mcsrdiecko.sk

 

 

 

Možnosť prihlásiť sa do burzy bude od 20.2.2019 do 20.3.2019 do 20:00 hod.

 

Návod na označenie oblečenia: tuna obrazok.

Chcete nám pomôcť a mať výhody? Prosím hláste sa ako dobrovoľníčky/ dobrovoľníci priamo v MC Srdiečko telefonicky, mailom, osobne, odkazom :) ako len chcete každá ruka na pomoc sa ráta.

Aj tento rok môžete priniesť a darovať na zbierku sezónne oblečenie (ženské, mužské oblečenie, kočíky, hygienické potreby, plienky, hračky, knihy, topánky, postieľky,…) pre vybrané zariadenia – novorodenecké a detské oddelenia nemocníc v Trenčíne a Ilave, detské domovy.

 

 

OBCHODNÉ PODMIENKY SI STIAHNETE TU: obchodné podmienky

 

Na burze môžete stretnúť i tieto firmy, ktoré budú prezentovať a predávať svoj  tovar:

—pripravujeme—

 

Comments are closed.