Burza

 

Kódy si aktuálne môžete žiadať v MC Srdiečko u pani Milky Hromníkovej emailom mcsrdiecko@stonline.sk alebo telefonicky 0904 909 435.

 

Prosím, prihláste sa so svojim kódom, ktorý získate v MC Srdiečko. Ak ste boli na predchádzajúcej burze, žiadajte ten istý kód.

 

Stručný návod, ako zadávať veci na predaj na burzu:

Prihláste sa na http://burza.mcsrdiecko.sk  pomocou kódu v tvare AB-CDE

Vyplňte svoje meno, priezvisko a kontakt na vás.

Pridajte vaše veci na predaj. Ak máte kód z predchádzajúcej burzy, nájdete  v zozname uchované údaje o nepredaných veciach.

Označte každú vec prvou dvojpísmenovou časťou kódu napr. AB, poradovým číslom /vyplynie z vášho zoznamu/ a cenou, napr. AB 24 – 2 €.

Zadajte všetky veci podľa poradia do systému.

Žiadné iné tlačivá netreba vypĺňať ani nikam posielať, všetko je zadané v elektronickom systéme http://burza.mcsrdiecko.sk

 

 

Možnosť prihlásiť sa do burzy bude do štvrtka 24.3.2022 (vrátane).

 

Návod na označenie oblečenia: viď obrázok.

 

Chcete nám pomôcť a mať výhody? Prosím, hláste sa ako dobrovoľníčky/ dobrovoľníci priamo v MC Srdiečko telefonicky, mailom, osobne, odkazom :) ako len chcete, každá ruka na pomoc sa počíta.

Aj tento rok môžete priniesť a darovať na zbierku sezónne oblečenie (dámske, pánske oblečenie, kočíky, hygienické potreby, plienky, hračky, knihy, topánky, postieľky,…) pre vybrané zariadenia – novorodenecké a detské oddelenia nemocnice v Trenčíne, detské domovy, detské mestečko…

 

 

OBCHODNÉ PODMIENKY SI STIAHNETE TU:  obchodné podmienky

 

Na burze môžete stretnúť i tieto firmy, ktoré budú prezentovať a predávať svoj  tovar:

—pripravujeme—

 

Comments are closed.