Viac o projekte

Cieľ projektu:

ilustracne-ihriskoProjekt detského ihriska SRDIEČKO vznikol ako iniciatíva Občianskeho združenia Materské centrum SRDIEČKO. Ambíciou projektu je poskytnúť priestor pre zábavu, oddych a posedenie v upravenom prírodnom prostredí lesoparku, a vytvoriť tak možnosti aktívneho a zdravého trávenia voľného času dostupné všetkým ľuďom.

V spolupráci s partnerom projektu, ktorý nám poskytol priestor za výhodných podmienok, sme sa rozhodli vytvoriť komplexne vybavený priestor pre všetkých ľudí, na ktorom sa môžete podieľať aj vy. Oživme spoločne lesopark Brezina.

Realizácia projektu:

IHRISKO

adoptuj_si_zviera2Hlavnú časť projektu tvorí originálny herný systém určený pre deti od 3 do 14 rokov. Návrh ihriska je vytvorený s ohľadom na rôznorodosť a atraktívnosť priestoru pre rôzne vekové kategórie detí. Dôraz pritom kladieme na zastúpenie všetkých druhov herných prvkov a pohybových aktivít a samozrejme bezpečnosť. Aby sme nenarušili ráz prírodného prostredia, zvolili sme ako základný stavebný materiál ihriska prírodný agát. Priestor ihriska je vhodne doplnený mobiliárom.

MOBILIÁR

Detské ihrisko dopĺňa nevyhnutný mobiliár, tiež z odolného masívu agátu. Ide o lavičky s operadlom, odpadkové koše a informačnú tabuľu.

 

Comments are closed.