Program

 

 

« Prev July 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
* Outdoorové cvičenieOutdoorové cvičenie

Time: 10:00

vedie Zuzana Staňáková, koná sa iba za pekného počasia v HOSS Sport Centre

3
* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

4
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzana Ščepková

* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 16:00

vedie Zuzana Duncová

5
6
7
8
9
* Outdoorové cvičenieOutdoorové cvičenie

Time: 10:00

vedie Zuzana Staňáková, koná sa iba za pekného počasia v HOSS Sport Centre

10
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

11
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzana Ščepková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 16:00

vedie Zuzana Duncová

12
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedie Jana Mištinová a Zuzana Čižmárová

13
* Mama TanceMama Tance

Time: 10:30

vedie Katarína Košťálová

* Srdiečkovské dvojičkovoSrdiečkovské dvojičkovo

Time: 15:30

vedie Zuzana Čižmárová

14
15
16
* Outdoorové cvičenieOutdoorové cvičenie

Time: 10:00

vedie Zuzana Staňáková, koná sa iba za pekného počasia v HOSS Sport Centre

17
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

18
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzana Ščepková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 16:00

vedie Zuzana Duncová

19
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedie Jana Mištinová a Zuzana Čižmárová

20
* Mama TanceMama Tance

Time: 10:30

vedie Katarína Košťálová

21
22
23
* Outdoorové cvičenieOutdoorové cvičenie

Time: 10:00

vedie Zuzana Staňáková, koná sa iba za pekného počasia v HOSS Sport Centre

* Hľadáme stratenú rozprávkuHľadáme stratenú rozprávku

Time: 10:00


24
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

25
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzana Ščepková

* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 16:00

vedie Zuzana Duncová

26
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedie Jana Mištinová a Zuzana Čižmárová

27
28
29
30
* Outdoorové cvičenieOutdoorové cvičenie

Time: 10:00

vedie Zuzana Staňáková, koná sa iba za pekného počasia v HOSS Sport Centre

31
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

         
Category Key
 5.ZŠ Dlhé Hony- telocvičňa
 Dlhé Hony, KC Stred
 Galéria M.A.Bazovského
 Kryowell
 MC Srdiečko, Hviezdoslavova ul
 Na inom mieste
 Špeciálna akcia
 VKMR Hasičská 1p, Juh a Družba
 VKMR pobočka Kubra

Comments are closed.