Program

 

 

 

« Prev February 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
      1
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

Vedie Janka Mištinová

* Montessori Montessori

Time: 16:30

Vedie Andrea Boháčová

2
3
4
5
6
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

Vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

Vedie Lucia Vozárová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

Vedie Milka Hromníková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

Vedie Katka Matejková

7
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

Vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

Vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

Vedie Zuzana Duncová

8
* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

Vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

Vedie Janka Mištinová

* Tvorenie v SrdiečkuTvorenie v Srdiečku

Time: 16:30

Vedie Zuzana Chovancová

9
10
11
12
* Hľadáme stratenú rozprávkuHľadáme stratenú rozprávku

Time: 10:00


13
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

Vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

Vedie Milka Hromníková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

Vedie Katka Matejková

14
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

Vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

Vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

Vedie Zuzana Duncová

15
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

Vedie Janka Mištinová

* Stretnutie s logopedičkouStretnutie s logopedičkou

Time: 16:30

Téma - zajakavosť Vedie Mgr. Mária Markovičová

16
17
18
19
20
* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

Vedie Lucia Vozárová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

Vedie Milka Hromníková

21
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

Vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

Vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

Vedie Zuzana Duncová

22
* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

Vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

Vedie Janka Mištinová

23
24
25
26
27
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

Vedie Ria Bobotová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

Vedie Milka Hromníková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

Vedie Katka Matejková

28
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

Vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

Vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

Vedie Zuzana Duncová

       
Category Key
 5.ZŠ Dlhé Hony- telocvičňa
 Dlhé Hony, KC Stred
 Galéria M.A.Bazovského
 Kryowell
 MC Srdiečko, Hviezdoslavova ul
 Na inom mieste
 Špeciálna akcia
 VKMR Hasičská 1p, Juh a Družba
 VKMR pobočka Kubra

Comments are closed.