Program

 

 

 

« Prev January 2019 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
  1
2
3
4
5
6
7
8
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Dojčenie Dojčenie

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Mami spricht Deutsch Mami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedú Lucia Vozárová a Eva Trúnková

* Hráme sa a športujeme Hráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katka Matejková

9
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Katarína Školová

* Mommie´s english clubMommie´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

10
* Nosenie detí Nosenie detí

Time: 10:00

vedú Zuzana Čižmárová a Ivana Kubáňová

11
12
13
14
15
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Dojčenie Dojčenie

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Mami spricht Deutsch Mami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedú Lucia Vozárová a Eva Trúnková

* Hráme sa a športujeme Hráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katka Matejková

16
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Katarína Školová

* Mommie´s english clubMommie´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

17
* Galerkovo Galerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Stretnutie s logopedičkouStretnutie s logopedičkou

Time: 16:30

vedie Mgr. Mária Markovičová

18
19
20
21
* Hľadáme stratenú rozprávkuHľadáme stratenú rozprávku

Time: 10:00


22
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Dojčenie Dojčenie

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Mami spricht Deutsch Mami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedú Lucia Vozárová a Eva Trúnková

* Hráme sa a športujeme Hráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katka Matejková

23
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Katarína Školová

* Mommie´s english clubMommie´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

24
* Nosenie detí Nosenie detí

Time: 10:00

vedú Zuzana Čižmárová a Ivana Kubáňová

25
26
27
28
29
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Dojčenie Dojčenie

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Mami spricht Deutsch Mami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedú Lucia Vozárová a Eva Trúnková

* Hráme sa a športujeme Hráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katka Matejková

30
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Katarína Školová

* Mommie´s english clubMommie´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

31
* Galerkovo Galerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Workshop o nosení detí Workshop o nosení detí

Time: 16:30

vedú Zuzana Čižmárová a Ivana Kubáňová

     
Category Key
 5.ZŠ Dlhé Hony- telocvičňa
 Dlhé Hony, KC Stred
 Galéria M.A.Bazovského
 Kryowell
 MC Srdiečko, Hviezdoslavova ul
 Na inom mieste
 Špeciálna akcia
 VKMR Hasičská 1p, Juh a Družba
 VKMR pobočka Kubra

Comments are closed.