Program

 

 

« Prev April 2018 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
3
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Lucia Vozárová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

4
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

5
* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedie Janka Mištinová

6
7
8
9
10
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Lucia Vozárová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katka Matejková

11
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

12
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedie Janka Mištinová

* Tvorenie v SrdiečkuTvorenie v Srdiečku

Time: 16:30

vedie Zuzana Chovancová

13
14
15
16
* Hľadáme stratenú rozprávkuHľadáme stratenú rozprávku

Time: 10:00


17
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Lucia Vozárová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katka Matejková

18
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

19
* GalerkovoGalerkovo

Time: 9:30

vedie Monika Drocárová

* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedie Janka Mištinová

* Začíname s kváskovanímZačíname s kváskovaním

Time: 17:00

vedie Lenka Pillárová

20
* Srdiečkovské dvojičkovoSrdiečkovské dvojičkovo

Time: 15:30

vedie Zuzka Čižmárová

21
22
23
24
* Joga pre mamičkyJoga pre mamičky

Time: 9:00

vedie Ria Bobotová

* Mami spricht DeutschMami spricht Deutsch

Time: 10:00

vedie Lucia Vozárová

* Podporná skupina dojčeniaPodporná skupina dojčenia

Time: 10:00

vedie Milka Hromníková

* Hráme sa a športujemeHráme sa a športujeme

Time: 17:00

vedie Katka Matejková

25
* RiekankovoRiekankovo

Time: 9:00

vedie Zuzka Ščepková

* Mommies´s english clubMommies´s english club

Time: 10:00

vedie Veronika Čibenková

* Cvičenie pre tehotnéCvičenie pre tehotné

Time: 17:00

vedie Zuzana Duncová

26
* Podporná skupina noseniaPodporná skupina nosenia

Time: 10:00

vedie Janka Mištinová

* Stretnutie s psychologičkouStretnutie s psychologičkou

Time: 16:30

vedie Veronika Kuricová

27
28
29
30
           
Category Key
 5.ZŠ Dlhé Hony- telocvičňa
 Dlhé Hony, KC Stred
 Galéria M.A.Bazovského
 Kryowell
 MC Srdiečko, Hviezdoslavova ul
 Na inom mieste
 Špeciálna akcia
 VKMR Hasičská 1p, Juh a Družba
 VKMR pobočka Kubra

Comments are closed.