Burza

A máme tu pre Vás termín jarno-letnej burzy, ktorá sa  uskutoční 17. a 18. marca 2018. Kódy si aktuálne môžete žiadať v MC Srdiečko u pani Milky.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás. Ak by ste nám chceli s burzou pomôcť, ozvite sa do MC Srdiečko pani Milke Hromníkovej. Každá pomoc nás poteší.

KÓDY, KTORÉ STE MALI NA MINULÝCH BURZÁCH, NEPLATIA, PÝTAJTE SI ČO NAJSKOR NOVÉ – MOŽNO SA VÁM PODARÍ DOSTAŤ K SVOJMU MINULOROČNÉMU :)

 

POZOR ZMENA!!!

Prechádzame na nový spôsob zadávania vecí do nášho počítačového programu, preto túto burzu už NEBUDÚ tlačivá, ktoré si stiahnete, vyplníte a odošlete. Viac info sa dozviete už čoskoro, veci sa budú zadávať elektronicky priamo cez stránky MC Srdiečko.

 

Každý predajca dostane svoj kód, napríklad „ABC-DEF“ ktorý je jeho „heslom“ do burzy. Zároveň jeho kód bude prvá časť „ABC“, a týmto kódom aj označí svoje veci na predaj.

 

S heslom ABC-DEF sa prihlási na stránke http://burza.mcsrdiecko.sk kde po prihlásení zadá svoje údaje (Meno a kontakt) a pridá svoje jednotlivé veci na predaj, jednu po druhej. Nič naviac netreba robiť, ani ukladať alebo posielať e-maily.

Možnosť prihlásiť sa do burzy bude od 5.3.2018 do 14.3.2018 do 19:00 hod.

 

Položky na predaj môžete zadávať do 14. marca 2018 do 19:00 hodiny, dovtedy zostáva ešte:

weeks
-1
-9
days
0
-3
hours
0
-6
minutes
0
-6
seconds
-5
-2

Návod na označenie oblečenia: tuna obrazok.

Chcete nám pomôcť a mať výhody? Prosím hláste sa ako dobrovoľníčky/ dobrovoľníci priamo v MC Srdiečko telefonicky, mailom, osobne, odkazom :) ako len chcete každá ruka na pomoc sa ráta.

Aj tento rok môžete priniesť a darovať na zbierku sezónne oblečenie (ženské, mužské oblečenie, kočíky, hygienické potreby, plienky, hračky, knihy, topánky, postieľky,…) pre vybrané zariadenia – novorodenecké a detské oddelenia nemocníc v Trenčíne a Ilave, detské domovy.

 

 

OBCHODNÉ PODMIENKY SI STIAHNETE TU: obchodné podmienky

 

Na burze môžete stretnúť i tieto firmy, ktoré budú prezentovať a predávať svoj  tovar:

  – HappyVit – čerstvé nekonzervované šťavy, jablkové čipsy

  – Farma DOBROTKA – sirupy, džemy,pečené čaje, dressingy

  – Mydlove – prírodná kozmetika a mydlá z Trenčianskych Teplíc

 – MOGATO – gravírovanie odtlačkov nožičiek, ručičiek a prstov, fotografií, na prívesky a náramky

 

Comments are closed.